Kendini Tanı, Sağlam Adımlarla Değiş!

7’sinde Ne iseniz 70’inizde O Olmamak

Size Hangi Muhteşem Fırsatları Sunabilir?

İç Sistem Farkındalığının Yaşama Yansıtılması 


Kendi İç Sisteminizi Tanımak

ve Bunu Farkındalıkla Yönetmek Size Hangi Kapıları Açabilir?


Screen Shot 2018-06-30 at 02.17.57

 

  • Nasıl Düşünüyorsunuz?
  • 5 Duyunun Yaşamımızdaki Etkisi Nedir?
  • Düşünce Sisteminizin Davranışlarınıza Etkisi Nedir?
  • İnançların Yaşamınızdaki Olumsuz Etkilerini Nasıl  Ortadan Kaydırabilirsiniz?
  • Olumlu ve Güçlü Deneyimleri Yaşamınıza Nasıl Yansıtırsınız?

 

 


Bazı Şeyleri Neden Tekrarladığınızı Keşfetmek,

İhtiyaç Duymadığınız Davranışlarınızı Değiştirmek

70’inde Olmak İstediğiniz O Olmak İçin Davetlisiniz!

Screen Shot 2018-06-30 at 02.19.17

Programa kimler katılabilir?

Genel Katılıma Açık Bir Programdır

 


 

Katılımcıların Dilinden Program Yorumları

“Korkularınızın efendisi mi yoksa kölesi misiniz? Ben bu programda korkularımla savaşmaktan vazgeçmeyi öğrendim. Onlar benim artık yol arkadaşım ve öğretmenim. Hayat direksiyonumun başında artık ben varım. Korkularım ise yan koltukta yol arkadaşım. Algılarım ve inançlarımı değiştirebileceğimi öğrendim, kölesi değilim onların artık. Hayat bu kadar güzel ve basitken meğer zorlaştıran benim algılarım ve inançlarım olmuş. Bu hayat seninse direksiyonun başına geç ve yolculuğunun keyfini sür. Artık ben yolculuğun keyfini çıkarmaya çalışıyorum.”

“Önceden bir işe başlarken veya planlarken içimde başarısızlık korkusu baskın olur, onu en iyi şekilde yapmanın derdine düşerek adım atmaya çekinirdim. Fikir ve düşüncelerimi paylaşmada kabul görmeme açısından çok temkinli davranırdım. Ancak herkes olaylara değişik baksa bile benden farklı olmadığını gördüm. Herkesin benim gibi korkuları ve endişeleri var ve gördüm ki onlar bizim için özellikle itici güç durumundalar.. onlarla beraber adım atmazsak başarının anlamı yok zaten.. önemli olan karar verip harekete geçmek.. gerisi zaten gelir…”

 

“İnançlarımı farkedip ayıklamak, duyguda kalmak istemediğimde hareket etmek ve böylece duygunun değişkenliği ve uçuculuğunu farketmek, gün içinde hangi beyinler arasında geçişler yaptığımı irdelemek, filtrelerimizin farklılıklarımızı oluşturduğu bilincinde olabilmek, hata yapma özgürlüğümün olduğunu bilmenin özgüvenime katkı sunduğunu öğrenmenin verdiği keyif…”

“İş hayatında, özel hayatta, aslında genel olarak hayatta bazı şeyleri farkedince herşey değişiyor. “

“Birey olarak genellikle eksiklerimizi görmeye odaklıyızdır. Dış dünyaya bakar ve bizde olmayanları algılarız. Ben bu programla birlikte, sahip olduğum artı değerleri ve kişisel gelişimimde geldiğim pozitif noktayı çok net gördüm. Bakış açımızdaki farklılıkların bizlere kattığı zenginliği, yaşamda anları yönetme becerisini ve seçimlerin benim kontrolümde olduğunu deneyimledim.  Bilginin deneyime dönüşmesi süreciydi.”

 

Benim Hikayem – Kendini Tanıma ve Değişim Programı 

Bilgi İçin: hikayem@tykocluk.com

 

Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close